Informacje o BIOquant®

Co to jest BIOquant®

BIOquant® to urządzenie medyczne produkowane przez Yalong Trade s.r.o. Od 4.10.2013 jesteśmy producentem z siedzibą na terenie Republiki Słowackiej. Jesteśmy producentem OBL wyrobów medycznych klasy IIa BIOquant® N oraz BIOquant PROFI, które zostały odpowiednio zarejestrowane przez Państwowy Instytut Kontroli Leków dnia 7.10.2013. Jako słowacki producent zostaliśmy wpisani do europejskiej bazy danych EUDAMED.

Więcej informacji

Ucinky

Skutki

Polepszenie właściwości przepływowe krwi oraz obniżenie oporu krwi w trakcie przepływu, natlenienie ciała, obniżone prawdopodobieństwo tworzenia się zakrzepów krwi, leczenie i profilaktyka nadciśnienia tętniczego, stabilizacja ciśnienia krwi, przepływ krwi do mózgu, itp.

Więcej informacji

Kontraindikacie

Przeciwwskazania i nietolerancja

Z urządzenia nie powinny korzystać osoby ze stanami związanymi z krwawieniem (stany krwotoczne), czynnymi nowotworami, będące w trakcie w procesu onkologicznego leczenia. Urządzenia nie mogą także używać kobiety w ciąży oraz pacjenci z obniżoną krzepliwością krwi.

Więcej informacji

Bioquant aplikacia

Jak korzystać z lasera BIOquant®

Laser Bioquant® mogą stosować zarówno osoby chore jak i zdrowe, tzn. nadaje się zarówno do leczenia, jak i profilaktyki..

Więcej informacji

Kniha

Książka o laserze BIOquant® i laserowym promieniowaniu krwi

Przygotowaliśmy nowa książkę o laserze BIOquant® w oparciu o doświadczenia zebrane na całym świecie i naszą dokumentację, w celu przedstawienia wszechstronnego przeglądu i wyjaśnienia działania metody laserowego promieniowania krwi, a także skuteczności naszych wyrobów medycznych. Aby opracować ja najlepiej, jak umiemy, braliśmy udział w wielu laserowych kongresach, na których problematyce poświęcają się najlepsi eksperci z całego świata. Książka jest dostępna w naszym sklepie-online.

Więcej informacji

Nowości

07.08.2018 | BIOquant NS LED wellness device passed following tests:
IEC60601-1-2, IEC60601-1, IEC60601-1-11, IEC62471.

20.06.2018 | BIOquant NS was registered in SUKL in Slovakia
(State Institute for Drug Administration and Medical Device Administration in Slovakia, Bratislava).

18.03.2018 | Medical device BIOquant NS passed news tests:
haematology, hemolytic tests, partial tromboplastin time test (PTT), pyrogenicity test (pyrogen test).

01.09.2017 | Manufacturer Yalong Trade made a decision
to make new design and development for BIOquant NS LED, wellness device for USA market and started tests for wellness device.

Twitter

Wyświetl wszystkie nowości »

Przydatne linki