Інформація про BIOquante®

Що таке BIOquant®

BIOquant® це медичний пристрій від виробника ТОВ «Yalong Trade s.r.o.» який від 4. 10. 2013 р. має юридичну адресу у Словацькій Республіці. Ми як виробник з приватною маркою виробляємо медичні пристрої класу IIa BIOquant® N та BIOquant® PROFI, які 7. 10. 2013р. були належним чином зареєстровані через Державну установу контролю лікарських засобів. Як словацький виробник ми знаходимося у європейській базі даних EUDAMED.

Більше інформації

Ucinky

Ефект

Покращення реологічних властивостей крові та зниження опору крові при кровообігу, насичення тіла киснем, нижча ймовірність утворення тромбів у крові, лікування і профілактика гіпертонії (підвищеного тиску крові), стабілізація тиску крові, кровообігу головного мозку і т. ін.

Більше інформації

Kontraindikacie

Протипоказання і непереносимість

Використання пристрою протипоказане при станах, пов’язаних з кровотечою (геморагічний стан), при ракових захворюваннях у процесі онкологічного лікування. Пристрій не повинні використовувати вагітні жінки й пацієнти з пониженим згортанням крові.

Більше інформації

Bioquant aplikacia

Як використовувати BIOquant®

BIOquant® Ви можете використовувати і тоді, коли Ви хворі, і тоді, коли здорові, тобто як для лікування, так і для профілактики..

Більше інформації

Kniha

Книга про BIOquant і лазерне опромінення крові

Ми підготували для Вас нову книгу про BIOquant, написану на підставі світового досвіду й наших документів. Наша мета – подати Вам комплексний огляд і пояснення для розуміння методу лазерного опромінення крові та дії наших медичних пристроїв. Задля того, щоб підготувати книгу якнайкраще, ми відвідали багато лазерних конгресів, на яких про цю проблематику говорили найкращі фахівці у світі. Книгу можна придбати у нашому інтернет-магазині.

Більше інформації

Новинки

07.08.2018 | BIOquant NS LED wellness device passed following tests:
IEC60601-1-2, IEC60601-1, IEC60601-1-11, IEC62471.

20.06.2018 | BIOquant NS was registered in SUKL in Slovakia
(State Institute for Drug Administration and Medical Device Administration in Slovakia, Bratislava).

18.03.2018 | Medical device BIOquant NS passed news tests:
haematology, hemolytic tests, partial tromboplastin time test (PTT), pyrogenicity test (pyrogen test).

01.09.2017 | Manufacturer Yalong Trade made a decision
to make new design and development for BIOquant NS LED, wellness device for USA market and started tests for wellness device.

Twitter

Показати всі новинки »

Корисні посилання