BIOquant a detoxikace

BIOQUANT® a detoxikace

Mnozí uživatelé BIOquantu® zažili na vlastní kůži, co se stane, pokud se nedodrží adaptace na BIOQUANT®.

laserove ozarovanie krvi bioquantZačnú jej používat příliš rychle, protože si myslí, že to nefunguje- Někteří si zase myslí, že jsou zdraví, a pak jsou překvapeni. Jsou i tací, kteří začali hned s intenzitou 2x5mW denně a pak se zalekli. Začalo jim bušit srdce nebo jim stoupl tlak, nebo se cítili špatně. Přitom tvrdí, že jsou zdraví, zdravě jedí, žijí a přece nastala taková reakce na BIOQUANT®. To, že taková reakce nastala, znamená, že se mýlí, pokud jde o jejich zdravotní stav. Nebo není docela pravda to, co říkají o svém životním stylu. Tlak v takových případech stoupá z příliš rychlého rozpouštění usazenin v cévách, pak vzniká takzvané cholesterolové dřevo, delší vlákna, které se rozpouštějí. A protože se dostávají i mezi chlopně srdce, srdíčko může trochu bušit, když chlopně zcela nedoléhají a netěsní.

Proč to nastalo?

  • spustili detoxikaci příliš rychle
  • jejich zdravotní stav je závažnější než předpokládali
  • každý, kdo pocítí změnu, má už nějaký problém, který se začíná s BIOquantom® řešit

Co je metabolismus?

Seite2 Metabolism Bild1V každém organismu probíhají od početí metabolické procesy tvorby energie s cílem zachování života, či v jedné z těch nejmenších žijících částí, jako jsou mitochondrie, kterých je 1500 až 5000 v každé lidské buňce, nebo v systémech buněk tvořících orgány až po celého člověka.

Metabolismus je série reakcí, do které vstupují v nejjednodušším výkladu glukóza, kyslík a vzniká energie, kysličník uhličitý a voda. Ale není to tak jednoduché. Tento proces doprovází velké množství dalších produktů. A nejde jen o tvorbu energie, ale i mnoha složitých substancí pro tvorbu nových buněk, regeneraci a reparaci buněk. Přitom vzniká velké množství odpadních produktů, kterých se zbavujeme pokožkou pocením se, ledvinami, stolicí a vydechováním plynů z plic.

Čím více jíme, čím jsme mohutnější, tím více odpadů vzniká. Pokud jíme namísto pití, koncentrace látek i odpadů v nás stoupají. Pokud nedostatečným pitím omezíme odsun odpadů kumulují se v organismu a problémy se postupně projeví. Naše krevní řečiště se stává stokou. Bráníme se tak, že když tělo neumí odpad vyloučit, tak ho ukládá v sobě. Nikam jinam ho ukládat ani nemůže. Tělo najde vhodné místo a tam se odpad kumuluje. A pak ho ukládá i jinde. Rostou nám břicha, zanášejí se cévy, přestávají fungovat orgány, máme bolesti, Zadýcháváme se, nervové buňky plavou v neurotoxinech a ty jejich poškozují, vznikají různá onemocnění. Příčinou civilizačních onemocnění je neschopnost odstraňovat odpady. Ničení mitochondrií. To způsobuje změny DNA a končí to rakovinou. A naše krev se snaží být po celou dobu čistá, aby jako tak plnila svou funkci. Aby měla správné pH, aby ještě byla schopná téct a přenášet kyslík a odstraňovat kyselé CO2. A právě proto se to celé spustilo, protože krev se snaží být čistá, ale my se o to nesnažíme. Svým životním stylem jdeme proti tomuto životnímu principu. A díky tomu principu prožíváme. Pokud bychom se i my snažili o to, aby krev byla čistá, prožívání by se změnilo na žití. Naše tělo se nám odvděčí zdravím a pocity štěstí.

Čo se v organismu po nasazení BIOquantu® děje?

banner3Normalizuje se stav krve. Oddělí se erytrocyty, aktivují se enzymy, buňky začínají lépe dýchat a jsou schopné přenášet více energie a kyslíku. Energie je dostupnější, aktivita antioxidačního systému se zvyšuje. Řídí to především mitochondrie, obě funkce - tvorbu energie a antioxidační aktivitu.

Normalizuje se stav orgánů. Zlepšuje se funkce plic, ledvin, jater, trávení a absorpce živin.

Normalizuje se stav systémů - imunitního systému, hormonálního systému, cévního systému, nervového systému.

Tělo se s BIOquantom® usiluje zbavit odpadů nejprve z mezibuněčného prostoru a pak i ze samotných buněk, což se dá díky perfektní krve a zlepšením orgánů, které nastaly. Odpady se začínají rozpouštět a tělo je chce vyloučit přirozenými cestami, protože koncentácie odpadních látek v krvi postupně klesají a tehdy dochází ke konverzi tuhých odpadů na kapalné. Je to dlouhodobý proces změny koncentrací a kolísání, dokud se tělo zcela detoxikuje. Proto je třeba hodně pít, nejlépe čistou vodu.

Pokud není dostatečný přívod vody a pijeme málo, tak jak jsme byli zvyklí před používáním BIOquantu®, odpady koncentrují v krve a stav se zhoršuje. Cítíme se přechodně špatně. Sladění rychlosti rozpouštění odpadů a tedy zvyšování dávky světla BIOQUANT® a pravidelného pití čisté vody jsou klíčové faktory pro detoxikaci organismu. Čas je také důležitý faktor.

Pokud jsme pocítili zhoršení stavu, cítili jsme se špatně, postupujme se zvyšováním dávky pomalu, nebo dokonce uberme dávku, ale neprerušujme léčbu. Po odstranění nejčerstvějších odpadů, které se rychle a snadno rozpustily, se náš stav zlepší a bude se s dalším užíváním BIOquantu® nadále zlepšovat již bez toho, abychom se cítili špatně.

Před používáním BIOquantu®:

banner jintongI aterosklerotické pláty v našich cévách, i tromby a mnohé krystaly v naší krvi pocházejí z našeho metabolismu, imunokomplexů z nemocí, léků, chemie, jsou tam i shluky bakterií a kvasinek, krystaly cholesterolu a kyseliny močové. Jsou to odpady, které se dříve neuměli dostat ven z těla. A tak nám dělají problémy, zabraňují normálnímu dýchání buněk, až se krev stává toxickou s vysokou koncentrací kyselin, solí, LDL nebo tuků. Červené krvinky mění svou formu a deformují se. Čím více jich je zdeformovaných, tím horší je stav. Projeví se to na nějakém orgánu, nejprve na tom, který je naším nejslabším článkem v dané situaci. Patologické formy červených krvinek signalizují existující problém. A když je pozdě, tak už je to problém v některém orgánu a to už začíná být vážné.

Uživatelé BIOquantu® už mají krev čistou, krystaly se rozpustily, kvasinky zmizely, sérum je průzračné a čisté, trombocyty jsou rozptýlené, nevystupuje žádný fibrin. U lékaře zjistíte, že LDL cholesterol podstatně klesl, že tryglyceridy a celkový cholesterol jsou již v normě nebo se k ní blíží. Krevní tlak Vám poklesl, kyselina močová také klesá, glukóza klesá a tělo začíná fungovat normálně. 


Jak s BIOquantom® postupovat?

Přečtěte si návod k BIOquantu® a knihu o BIOquante®. Dodržujte postup.

Starším lidem s mnoha problémy doporučujeme pomalý náběh dávkování BIOquantu® a pití velkého množství vody.

Pokud jde o vodu, platí: různí experti, různé doporučení. Ale pravda bude kdesi zde: Na 15 až 30kg hmotnosti třeba 1 l čisté vody denně. Je třeba vzít v úvahu počasí, naše aktivity, ať se potíme nebo ne a množství a složení zkonzumované stravy. Mnoho kyselých jídel a alkoholu potřebuje mnohem více vody než zeleninová zásaditá strava. Voda je k tomu, abychom mohli fungovat a odstraňovat odpady. Není dobré, když se naše krev stává stokou odpadů.

Zadýcháváme se, bolí nás klouby, ucpávají se nám žíly. S BIOquantom® to začneme měnit a dáme svému tělu impuls pohnout se směrem k normálu. Každý den jeden nebo dva impulsy, během nichž zalije naši krev červené laserové světlo interferující ve našich žijících buňkách a vyvolává celotělové, systémové změny.

Preto BIOQUANT® a voda patří k sobě. Obojí je přirozené a slouží našemu zdraví.

Jwateren zdraví lidé necítí účinek BIOquantu®, ale i u nich spouští BIOQUANT® normalizační reakce a mechanismy, jen jejich necítí.

Pokud nastalo zhoršení stavu po zahájení užívání BIOquantu®, uberte dávkování a pijte více vody. Když se stav zlepší, zvyšujte dávku světla dle návodu a Vašich pocitů. Nevysazujte však BIOQUANT® zcela.

Nepoužívejte BIOQUANT® častěji než 2x denně na 5mW.

Minimální dávka je 3MW 1x denně 30 min.

Pokud jste zdraví, 2-3 aplikace týdně jsou vynikající prevence. Odsouvá tím mnoho problémů typických pro stáří o několik let. Aktivace krve má smysl i u mladých i u sportovců.

Používejte BIOQUANT® před epidemiemi např. chřipky, snížíte podstatně riziko, že chřipku dostanete, pokud ji dostanete, tak nejpravděpodobněji pouze v lehčí formě. Každá nemoc znamená i vznik velkého množství toxických odpadů, proto po nemoci je opět nutná detoxikace. Během léčby a po léčbě antibiotiky jsou vhodné i probiotika a prebiotika na úpravu střevní mikroflóry.

Co na závěr?

Základem pro efektivní fungování zbavování se odpadů je voda. BIOQUANT® tento proces zbavování se odpadu urychluje. Pokud je již máme mnoho a usazeniny z odpadů se vytvářejí dlouhá léta, pouze vodou se problém nevyřeší. Je zapotřebí zásadnější zásah. Vhodným řešením je přidat BIOQUANT®, aby ovlivnil metabolismus. U zvlášť závažných stavů trvá detoxikace a rozpuštění aterosklerotických plátů déle než jeden rok. Jen první vlna detoxikace probíhá rychle a intenzivně. Ostatní, co se léta usuzovalo, nelze rozpustit a odstranit za týden. Fyzické aktivity a vhodně zvolené doplňky detoxikaci podporují a urychlují.

Závěrem upozorňuji, že tento článek je originál, chrání ho autorská práva. V případě potřeby použití části textu nás kontaktujte.

František kokos, 15. 9. 2010

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací