Srdcovocievne onemocnění

Kruté statistiky říkají:Český národ je na čele v úmrtnosti a výskytu kardiovaskulárních nemocí

resizedimage319217 zdrav srdce bioquantSrdcovocievne onemocnění jsou označovány jako civilizační onemocnění, což znamená, že jsou to nemoci životního stylu. Je ironií, že v zemích, kde lidé hladoví, mají nejnižší výskyt kardiovaskulárních onemocnění. Na druhé straně jsou klinické studie na zvířatech, že pokud již příhoda (infarkt) nastane, u zvířat s nízkým přísunem cholesterolu je míra přežití nižší než u zvířat s dobrou výživou a vyšší hladinou cholesterolu (v tomto případě je zvýšená reparační schopnost buněk). Ale ozařování např. srdce laserem prudce zvyšuje reparační schopnost u poškozených tkání (konference Helsinky 2010).

Příčiny onemocnění srdce:

Příčin těchto chorob je mnoho, ovšem za některé nemůžeme, např .: genetické faktory a predispozice. Jiné si způsobilo lidstvo celkovým životním stylem, jako jsou: jedy, léky, kosmetika, elektromagnetický smog, těžké kovy, stres. Za některé si můžeme sami: pitný režim, nevhodné stravování, nízká fyzická aktivita, nezdravé návyky jako alkohol, drogy, časté preexponovávanie sil organismu atd. Ale to, za co jsme zodpovědní sami, víme ovlivnit a to je v tomto komplexu rozhodující. A víme kompenzovat svým chováním i jiné vlivy z okolí, které progres těchto chorob urychlují.

Životní styl je klíčový

Životní styl a bioquant

ivotn tl a bioquantZa mlada máme perfektní krev, protože organismus roste a z potravy si bere vše, co potřebuje. Když vyrosteme a dlouhá léta jsme pod vlivem výše uvedených faktorů, začínají procesy ukládání odpadů v organismu. Pokud se jejich člověk nezbavuje dostatečně, protože krev musí být perfektní, odpady se kumulují v těle - usazují se. Pokud to trvá příliš dlouho, změny se projeví v orgánech a pak i na samotné krve. "Špatná" krev signalizuje přeexponovaný situaci. "Špatná" nemusí znamenat, že už se změnily biochemické parametry, nejprve se zvyšuje stav koagulace krve, roste její viskozita, snižuje se počet normálních diskocytov a narůstá počet abnormálních forem erytrocytů. Později stoupá LDL nebo i celkový cholesterol, začíná obrana organismu před poškozením, stoupá aktivita fibrinu, vznikají aterosklerotické změny, stoupá krevní tlak a postupně se vyvíjí hypertenze, ischemické stavy atd.

Takto se to děje desetiletí. Ve věku 40 let už máme v sobě možná i 20 let staré odpady, pokud jsme se je nedokázali zbavit. Jak probíhá likvidace odpadů, je jednoduché. Všechny procesy probíhají díky krve, která přináší živiny z tenkého střeva a kyslík z plic a výsledkem metabolismu je energie na udržování teploty těla, pohyb, nervové aktivity. Vzniká kysličník uhličitý a množství metabolitů. CO2 odnáší krev do plic, ostatní odpady putují lymfatickým systémem do krve a orgánů, které je odstraňují, přičemž je zde součinnost mnoha orgánů - ledviny, játra, slezina, pokožka. Takže odpady mají tekutou a plynnou formu a tehdy se jejich zbavujeme snadno. Pokud již získají při jejich uskladňování tuhou formu, pak proces znovurozpúšťania trvá dlouho. Pokud odpady v noci nedokážeme odstranit a ráno začneme přidávat jejich novou dávku, musí se usazovat v těle.

Částečně o tom pojednává naše nová kniha Léčba světlem, s uvedením mnoha zkušeností z kongresů z Helsinek a Göttingenu 2010 k laserovým terapiím.

Z výše uvedeného vyplývá, že naše samoozdravovacia schopnost existuje a funguje. Ale když ji trvale poškozujeme, nakonec to naše tělo nezvládne a vzniká nemoc. Pokud na kardiovaskulární onemocnění trpí asi polovina obyvatelstva, tak tato polovina překročila úroveň samoozdravovacích sil. Druhá polovina to však zvládla, zřejmě dělali něco jinak nebo jejich metabolismus funguje trochu lépe a zvládl vypořádat se se všemi vlivy. To je logické, vždyť každý jsme jinak fyzicky vybavený a jinak vypadáme. Ne každý vládze stejně a tak je to i s metabolismem.

Léky na předpis na odvrátanie důsledků vašeho špatného životního stylu neléčí, pouze udržují nebo zpomalují zhoršování stavu. Když např. léky na tlak vysadíte, tlak Vám stoupne. Užívání těchto léků není ani jen prevence, že infarkt nedostanete.

Z výše uvedeného vyplývá, co všechno je třeba dělat, abychom zvrátili zhoršování našeho zdravotního stavu, které se rozvíjí směrem k chorobám po spirále, ale ne vždy máme dost sil to přeseknout a zastavit. A když je pozdě, už se to ani nedá vrátit zpět. Proto začínáme brát pilulky na hypertenzi - na snížení počtu úderů srdce, na roztažení cév, na ředění krve, na snížení srážlivosti krve, na zlepšení funkce ledvin. Ale tyto léky neléčí. Jsou jen prevencí dalšímu zhoršování stavu. Zhoršování stavu by bylo bez těchto prostředků mnohem rychleji. Tvrdím, že neléčí, protože když tyto léky vysadíte, diagnóza není odstraněna a tlak znovu stoupne. Ale jsou účinnou a nezbytnou prevencí. Pokud nezačínáme s léky měnit svůj životní styl, stav se nadále může zhoršovat a léky nám přibývají v množství druhů i počtu. A nakonec to i tak skončí infarktem nebo mozkovou příhodou. Pokud byl infarkt jednou, zcela určitě se zopakuje a následky budou horší, pokud nic nezměníme. Změna životního stylu je nezbytná. Bez změny životního stylu přijdete o zdraví, budete celý zbytek života na lécích, které budou přibývat a nakonec si špatný životní styl vezme krutou daň zato, že jste své tělo zanedbávali. V médiích se dost pojednává na téma zdravý životní styl, tak nabízíme alespoň pár rad, které považujeme za nejdůležitější.

Změna životního stylu je nezbytná.

Zde je načase zamyslet se a začít něco dělat. Je třeba zvrátit situaci. Takže fyzická aktivita (alespoň procházky), pravidelný pitný režim, odbourání škodlivých faktorů pitím vody případně detoxikací, eliminování stresu, pravidelný spánek, zdravá strava a BIOQUANT® - to jsou věci, které to mohou zvrátit.

Samotný BIOQUANT® není dost silný a pokud nezměníme životní styl, infarkt nebo mozkovou příhodu můžeme dostat - s BIOquantom® či bez něj, s léky od lékaře či bez nich. V mladším věku a v méně závažných stavech zvrátí situaci i samotný BIOQUANT®, ale později, ve vyšším věku a v závažnejšch stavech už sám nestačí.

Co BIOQUANT® dělá, vědí už všichni. Každou aplikací mění poměry v krvi vedoucí k ředění krve, růstu aktivity enzymů, uvolňování NO s vazodilatačním efektem, poklesu LDL a triglyceridů. Pokud však jeho účinek převálcujeme třemi řízky, pěti vajíčky a dvěma litry vína a nepijeme vodu celé dny, pokud jen sedíme za kancelářským stolem a ještě k tomu kouříme, vážíme 120kg, tehdy ani BIOQUANT® nepomůže.

Ing. František kokos, 30. 9. 2010

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací