O BIOquantu

Co je BIOquant?

BIOquant® je zdravotnická pomůcka vyráběná společností Yalong Trade s.r.o. Od 4. 10. 2013 jsme výrobcem se sídlem na Slovensku. Jsme výrobcem zdravotnických pomůcek třídy IIa výrobků BIOquant® N a BIOquant® PROFI, které byly řádně zaregistrovány Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv 7. 10. 2013. Jako slovenský výrobce jsme uvedení v evropské databance EUDAMED.

Co je BIOquant®

Co je BIOquant?

BIOquant® je zdravotnická pomůcka vyráběná společností Yalong Trade s.r.o. Od 4. 10. 2013 jsme výrobcem se sídlem na Slovensku. Jsme OBL výrobcem zdravotnických pomůcek třídy IIa výrobků BIOquant® N a BIOquant® PROFI, které byly řádně zaregistrovány Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv 7. 10. 2013. Jako slovenský výrobce jsme uvedení v evropské databance EUDAMED.

Více informací

Ucinky

Účinky

Účinky BIOquantu

Zlepšení reologických vlastností krve a snížení odporu krve při proudění: 
Když monochromatické fotony s nízkou intenzitou ozařují krev, zvyšuje se flexibilita červených krvinek, ty se od sebe oddělí, a tak jsou schopny přijmout látky celým svým povrchem.

Více informací

Kontraindikacie

Kontraindikace a intolerance

Kontraindikace BIOquantu

Používání přístroje je kontraindikováno v případě stavů spojených s krvácením (hemoragické stavy), v případě aktivních nádorových onemocnění v procesu onkologické léčby. Nemohou ho používat těhotné ženy a pacienti se sníženou srážlivostí krve.

Více informací

Bioquant aplikacia

Jak používat BIOquant®

Jak používat BIOquant®

BIOquant® můžete používat, když jste nemocní i když jste zdraví, tedy na léčbu i jako prevenci, s výjimkou kontraindikací, proto jim věnujte pozornost před prvním použitím přístroje.

Více informací

Kniha

Kniha o BIOquantu a laserovém ozařování krve

Kniha o BIOquantu a laserovém ozařování krve

Připravili jsme novou knihu o BIOquantu na základě zkušeností ze světa a naší dokumentace, abychom vám přinesli komplexní přehled a vysvětlení pro pochopení metody laserového ozařování krve a účinků našich zdravotnických pomůcek. Abychom ji mohli zpracovat co nejlépe, navštívili jsme mnoho laserových kongresů, kde se problematice věnují nejlepší odborníci ze světa.

Více informací

Jak vám pomůže

Jak vám BIOquant® pomůže

Překonali jste srdeční infarkt? Mozkovou příhodu? Máte cukrovku v pokročilém stádiu? Potom je BIOquant® účinná alternativa bez vedlejších účinků.

 

Více informací

Metody laserového ozařování krve

Intranasální metoda

Je způsob laserové terapie s aplikací do nosní dutiny. Je známá pouze přibližně 15 let a rozšiřuje se do celého světa. Stala se velmi oblíbenou díky její neinvazivnosti a neomezenému počtu aplikací. Je vhodná pro použití v nemocnicích, v léčebných centrech, ale nejvhodnější je na domácí použití. Světlo při aplikaci neprochází bariérou jakou je pokožka s obsahem pigmentů zejména melaninu, směřuje směrem k mozku a ozařuje se nejen krev ale i nervová zakončení v ozařované oblasti. BIOquant N a BIOquant Profi využívají právě tuto metodu.

Více informací

Cholesterol a triglyceridy

Cholesterol a triglyceridy

Proč mám zvýšenou hladinu cholesterolu? Co mi teď hrozí? Jakému jídlu se mám vyhýbat?

Pokud jste právě prošli přes preventivní prohlídku a doktor vám oznámil zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi, nedělejte hned paniku. Nemusí to být začátek hypertenze, nebo dokonce infarktu, ale jen upozornění, že ve vašem životě musíte něco změnit.

Cholesterol by se měl měřit alespoň jednou za 5 let, aby se kontrolovala jeho hladina. U obézních lidí a lidí nad 35 let se doporučují pravidelné roční prohlídky a měl by se udělat i profil lipidů.

Více informací

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací