Co je BIOquant®

Co je BIOquant?

BIOquant® je zdravotnická pomůcka vyráběná společností Yalong Trade s.r.o. Od 4. 10. 2013 jsme výrobcem se sídlem na Slovensku. Jsme OBL výrobcem zdravotnických pomůcek třídy IIa výrobků BIOquant® N a BIOquant® PROFI, které byly řádně zaregistrovány Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv 7. 10. 2013. Jako slovenský výrobce jsme uvedení v evropské databance EUDAMED.

První model BIOquant

První model s názvem BIOquant® je zdravotnická pomůcka registrovaná v Německu a evidovaná na Slovensku v ŠÚKL (Štátny ústav kontroly liečiv v Bratislavě). BIOquant® byl testovaný dlouhé roky lékaři a jeho léčebné efekty jsou potvrzeny zkušenostmi a klinickými studiemi ze světa i ze Slovenska. Jeho prodej probíhá v EU od roku 2008 a prodalo sa přibližně 10 tisíc kusů přístrojů do celého světa. Přístroj je vybaven patentovaným nosovým aplikátorem s velkým průměrem optiky, za účelem snížení koncentrace energie na výstupu z aplikátoru při zachování výkonu světla z přístroje a vytvoření více druhů organizace a vlastností světla. Světlo z optiky přístroje vytváří specifický obraz a není to pouze lineárně polarizované světlo.

Výzkumy laserového ozařování krve se provádějí už více než 30 let a BIOquant® představuje unikátní přístroj kombinující vysokou účinnost laserového ozařování krve s jednoduchostí metody nitronosní aplikace s nejvyšší možnou efektivitou. Je založený na laserovém světle, které ozařuje nosní dutinu, podlebeční oblast a nervová zakončení v této oblasti. Efektivita metodiky BIOquantu je porovnatelná s nitrožilním ozařováním krve, ale svou neinvazivností umožňuje omnoho více aplikací, a tím má i omnoho větší efekt na krev a její komponenty.

BIOquant® N a BIOquant® PROFI

BIOquant® N a BIOquant® PROFI jsou nové modely s novými funkcemi.

BIOquant® N je určený na intranazální aplikace s možností použití dvou nosních aplikátorů současně. BIOquant® PROFI, kromě stejné funkce jako má BIOquant® N, má i 10 laserových diod v tělese přístroje na ozařování zápěstí levé ruky, a tím i krve proudící v cévách zápěstí. 10 diod je použitých proto, aby se maximalizoval účinek laserového světla na krev.

Důvody výběru nosní dutiny jako vhodného místa pro ozařování laserovým světlem: V nosní dutině je velké množství cév s bohatým a relativně pomalým průtokem krve. Během času aplikace se laserovým světlem ozáří celý objem krve cirkulující v těle.

Důvody výběru zápěstí pro ozařování krve laserovým světlem: Na zápěstí se nachází radiální tepna (arteria radialis) a mnoho dalších důležitých cév. Tepnami proudí krev do ruky a žílami se vrací zpět právě oblastí zápěstí z vnitřní strany ruky.

Předložili jsme dva nové patenty na zlepšení vlastností světla a po jejich přijetí se řešení zapracují do dalších modelů přístrojů, protože právě léčivé světlo z těchto přístrojů je to nejdůležitější.

BIOquant® je...

Přístroj je určený na laserové ozařování krve, zlepšení reologických vlastností krve a celkového zdravotního stavu člověka. Přístroj zlepšuje viskozitu krve a profil lipidů, kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění ve spojení se zlepšeními reologických vlastností krve. Přístroj je možné využívat na preventivní a léčebné účely ve zdravotnických zařízeních i v domácím prostředí. Využití přístroje na účely prevence rozvoje onemocnění (profylaxie) a na léčbu je možné pouze za podmínek přesného dodržení instrukcí v návodě na použití.

‣ registrovaný medicínský přístroj podle 93/42/EEC a dalších
‣ zařízení založené na červeném laserovém světle vlnové délky 650 nm
‣ ozařuje nosní dutinu a podlebeční oblast nebo oblast vnitřního zápěstí levé ruky (pouze PROFI přístroj)
‣ ozařuje krev cirkulující v cévách v této oblasti
‣ ozařuje nervová zakončení v této oblasti
‣ vhodný jako léčba i prevence
‣ určený pro celou rodinu, pro zdravé i nemocné, mladé i staré
‣ neinvazivní, vhodný na domácí použití, ale i použití v nemocnicích
‣ certifikovaný medicínskí přístroj
‣ předmětem rozsáhlých klinických studií

Certifikáty a klinické studie:

Certifikáty, dokumentace, klinická hodnocení a klinické studie jsou dostupné na vyžádání v centrále společnosti.

Úplné, podrobné a velmi detailní informace o BIOquantu i se studiemi a zkušenostmi lékařů a pacientů najdete na stránce bioquant.sk. Vyhrazujeme si právo vykonávání změn v souladě s aktuálním stavem dokumentace a zkušenostmi zákazníků a uživatelů.

BioquantProfi BioquantN BioquantProfi aplikacia

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací