Jak používat BIOquant®

Jak používat BIOquant®

BIOquant® můžete používat, když jste nemocní i když jste zdraví, tedy na léčbu i jako prevenci, s výjimkou kontraindikací, proto jim věnujte pozornost před prvním použitím přístroje.

BIOquant® byl vyvinutý především na léčbu a prevenci srdcovo-cévních a mozkovo-cévních onemocnění, ale vliv ozařování krve laserem je takový, že efekty a zlepšení se projevují svými účinky v širokém spektru chorob. O pozitivních efektech používání přístroje sa dočtete v části Účinky.

Použití zdravotnické pomůcky na prevenci a celkové zlepšení zdravotního stavu:

- Používejte BIOquant® podle návodu při intenzitě 3 – 5 mW 1x nebo 2x denně po 30 minutách. 
Jeden cyklus by měl trvat 3 měsíce (minimálně však 14 dní).

Použití zdravotnické pomůcky na léčbu srdcovo-cévních a mozkovo-cévních onemocnění:

- Používejte BIOquant® podle návodu při intenzitě 3 – 5 mW 1x nebo 2x denně po 30 minutách. Jeden cyklus by měl trvat 3 měsíce. Doba adaptace v tomto případě bude delší než v prípadě použití přístroje na prevenci onemocnění. Při použití zdravotnické pomůcky na léčbu srdcovo-cévních a mozkovo-cévních onemocnění v zdravotnickém zařízení pod dohledem lékaře se doba adaptace může zkrátit. Postupujte podle návodu na použití.

- Maximální počet povolených aplikací jsou dvě aplikace denně s výkonem 5 mW, každá aplikace by měla trvat 30 minut. Po léčbě v trvání třech měsíců pokračujte podle instrukcí v návodě na použití, což stabilizuje a udrží váš zlepšený zdravotní stav.

Úplné, podrobné a velmi detailní informace o BIOquantu i se studiemi a zkušenostmi lékařů a pacientů najdete na stránce bioquant.sk.

BioquantProfi aplikacia Bioquant aplikacia

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací