Metody laserového ozařování krve

Intravazální metoda

Intravazálnímu resp. intravaskulární metoda: Je metoda, při které se laserové světlo zavede přímo do žíly. Je dostupná pouze v nemocnicích nebo specializovaných zařízeních, přičemž počet aplikací je limitován kvůli invazivity a je zapotřebí vyškolený zdravotnický personál.

Intranasální metoda

Je způsob laserové terapie s aplikací do nosní dutiny. Je známá pouze přibližně 15 let a rozšiřuje se do celého světa. Stala se velmi oblíbenou díky její neinvazivnosti a neomezenému počtu aplikací. Je vhodná pro použití v nemocnicích, v léčebných centrech, ale nejvhodnější je na domácí použití. Světlo při aplikaci neprochází bariérou jakou je pokožka s obsahem pigmentů zejména melaninu, směřuje směrem k mozku a ozařuje se nejen krev ale i nervová zakončení v ozařované oblasti. BIOquant N a BIOquant Profi využívají právě tuto metodu.

Extrakorporální metoda

Extrakorporální metoda spočívá na odebrání krve z těla, její ozáření laserem a vracení krve zpět do těla. Je několik možností jejího využití s ​​uskladněním krve mimo těla na delší dobu, nebo s navrácením krve do krevního oběhu ve velmi krátkém čase.

Transkutánní metoda

Transkutánní metoda je metoda, která ozařuje krev přes pokožku. Její účinnost je zajištěna pouze s výkonnějšími lasery kvůli absorpci světla v přechodových vrstvách mezi zdrojem světla a krví proudící v ozařovaných cévách. Vyšší výkon se požaduje právě kvůli nižší efektivnosti ztrátami vlastností světla. Tato metoda je nejvíce vhodná pro pacienty se světlou pokožkou. Její účinnost klesá pokud barva pokožky je tmavší a tukových vrstev je více. Tato metoda má široké uplatnění u dětí a štíhlých světlých lidí s vysokou efektivností, kterou však odborníci hodnotí pouze na zlomek efektivnosti nitrožilní nebo intranasální metodiky. Obvykle se ozařuje vnitřní zápěstí levé ruky, oblast arterie radialis za účelem laserového ozařování krve. Význam se přikládá blízkosti duležitých akupunkturních bodů, např, Neiguan bodu, který má vliv na meridián osrdečníku a normalizaci tepové frekvence. Tuto metodu najdete u přístroje BIOquant Profi, který je kombinací intranazální a transkutánní metody.

Sublinguální metoda

Sublinguální metoda: Rozvíjí ji německá společnost Weber Medical GmbH a spočívá v zavedení světla z laserového zdroje pod jazyk.Štúdie teprve probíhají.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací