Kniha o BIOquantu a laserovém ozařování krve

Kniha o BIOquantu a laserovém ozařování krve

Připravili jsme novou knihu o BIOquantu na základě zkušeností ze světa a naší dokumentace, abychom vám přinesli komplexní přehled a vysvětlení pro pochopení metody laserového ozařování krve a účinků našich zdravotnických pomůcek. Abychom ji mohli zpracovat co nejlépe, navštívili jsme mnoho laserových kongresů, kde se problematice věnují nejlepší odborníci ze světa.

Kniha je k dispozici v našem e-shopu.

Tato kniha všeobecným způsobem, ale i konkrétními příklady a studiemi, sumarizuje informace ze světa v oblasti laserů a jejich světla, ozařování krve laserem a analyzuje přístroj BIOquant®.

Motto: "BIOquant® polovodičová laserová terapie"

Cílem knihy je:

  • objasnit, jak metoda funguje,
  • vysvětlit, proč funguje na velké množství diagnóz,
  • přiblížit mechanismy účinku a efektivitu pozorovanou ve světě.

Je určená pro všechny, kteří BIOquant® už používají nebo by chtěli používat a chtějí zjistit možnosti jeho využití. Lékaři mohou BIOquant® používat i intenzivněji než uživatelé, kteří nejsou pod lékařským dohledem, podle návodu na použití.

Způsob použití BIOquantu a jeho aplikace přes nosní dutinu dává předpoklad pro zlepšení stavu organizmu člověka upravením vlastností krve, což vede následně ke zlepšení zdravotního stavu všech orgánů lidského těla, zpomalení procesu rozvíjejících se onemocnění, zlepšení průběhu onemocnění, stabilizaci onemocnění a k vyléčení onemocnění.

Maximálně povolené dávkování světla z přístroje BIOquant® je 2x denně 5 mW. BIOquant® je při používání podle návodu účinný a neškodný prostředek k vašemu zdraví.

Kniha

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací