Krevní složky

Krevní složky

Světlo ovlivňuje krev a každou jednu složku krve významným způsobem. Ovlivňováním krve ovlivňujete každou živou buňku v těle. Není to jen laserové světlo. Z přednášek na laserové konferenci v Helsinkách byly uvedeny některé příklady léčby laserovým světlem na onemocnění: chronická rýma, alergická rýma, bronchiální astma, léčba tinitu a vnitřního ucha a mnohé jiné. Dočtete se o nich na našich stránkách. Rozeberme si jednotlivé komponentny krve a jak jejich světlo ovlivňuje.

 

blood cell

RedBloodCell Rogeriopfm

Erytrocyty

Jak světlo ovlivňuje červené krvinky

Červené krvinky jsou buňky bez jádra, složené uvnitř z hemoglobinu, který nejlépe váže kyslík a CO2, ale i celou řadu dalších látek. Dobře absorbují modré a červené světlo. Světlejší krev je okysličená a neabsorbuje tak dobře světlo jako neokysličená krev, která je tmavší. Erytrocyty se po ozáření krve laserem aktivují. Nicméně pokud jsou pod vlivem různých patologií, tak jsou před ozářením do značné míry zdeformované, špičaté a nesymetrické. Každé jedno ozařování už i minimální dávky, např. pár joulů má pozitivní efekt. Normálně červené světlo, tedy ani z LED diod, při ozařování krve nemá téměř žádný efekt. Právě proto se na ozařování krve používají lasery. Například BIOquantu.

Více informací

image002

Leukocyty

Jak světlo ovlivňuje bílé krvinky

Leukocyty se aktivují laserovým ozařováním krve a stávají se pohyblivější. Velmi pěkně to vidět například na makrofázích. Jejich pohyblivost po ozáření krve laserem výrazně stoupá. Pravidelným ozařováním se normalizují i populace jednotlivých druhů bílých krvinek. Nejlépe to vidět na studiích různých patologií. Pokud je imunita oslabena a snížena, tak pod vlivem laserového ozařování se zlepšuje. Naopak, pokud je příliš aktivní, tak se imunita normalizuje. Normalizace imunity vyžaduje dlouhodobý proces používání laserového ozařování krve.

Více informací

ADVANCE CHOLESTEROL TEST2

Cholesterol

Jak světlo ovlivňuje cholesterol

Při slově cholesterol se lidé hned leknou a představí si něco negativní pro jejich zdraví. Není to ovšem úplně tak. Cholesterol je dobrý i špatný a oba jsou v našem těle potřebné. LDL cholesterol je transportován z jater do těla. HDL zase odstraňuje nadbytečný LDL cholesterol. Oba jsou nejvíce produkovány v játrech a musí být v rovnováze. 

Více informací

Gout dyn.0

Puriny a kyselina močová

Puríny

Puriny jsou sloučeniny, které jsou součástí nukleových kyselin a jsou potřebné pro život. Přebytečné puriny jsou oxidovány na kyselinu močovou a způsobují problémy. Dochází k poruchám metabolických procesů. Například, když se nasbírá kyselina močová v kloubech ve formě krystalů a začne způsobovat bolesti, vzniká dna.

Více informací

TFLY telomerase

Telemery

Telomery a DNA

Telomery je koncová část, která ochraňuje eukaryotické chromozómy nukleových kyselin. Teleméry se věkem zkracují. Někdo je má od narození delší a někdo kratší. Zkracují se při mitóze buněk. Pokud je telemér příliš krátký, tvoří se neživotaschopné buňky. Krátké teleméry zvyšují náchylnost na různá onemocnění a předurčují na krátký život. Dlouhé teleméry zase opačně.

Více informací

3K35 400x400

Sirtuíny

Sirtuiny

Všichni jsme vybaveni geny, které se označují názvy od SIRT1 až po SIRT7. Sirtuiny patří do třídy proteinů, které se podílejí na ochraně buněk (pomáhají jim žít déle) a také při ničení bakterií a kvasinek. Zařazují se do tříd podle aminokyselin. 

Více informací

ResizedImage300224 plak v cievach

Plak

Plak

Vzniká všude v těle a pokud se tělo neumí zbavovat odpadu, tak se skladuje v mezibuněčných prostorách a později i v samotných buňkách. Někomu se plak, vždy v jiné formě, podle místa, ukládá v mozku a nervových buňkách, jinému v břiše nebo v cévách. Vždy existuje predispozice na určité místo, kde se odpad ukládá, pokud jej tělo nestíhá odstraňovat ať už v důsledku zhoršeného stavu krve, nebo funkce některých orgánů.

Více informací

blood comp 01

Krev je zrcadlem zdraví

Jak naše tělo chránit a jak si udržet dlouhodobé zdraví?

Keď jsme nemocní, jdeme k lékaři a jako první nařídí krevní testy podle toho, jaké máme symptomy. Ty nám ukážou hodnoty červených krvinek, bílých krvinek a jejich podskupiny jako lymfocyty, neutrocyty, makrofágy, pak glukóza, hemoglobin, cholesterol, triglyceridy, hodnoty imunoglobulinů, ale také vitamínů a mnoha dalších komponentů.

 

Více informací

whole blood labeled

O krve, jak jste o ní neslyšeli

O krve, jak jste o ní neslyšeli

Druhá věta "Mirkocirkulace je druhé srdce" znamená, že pokud je krev perfektní a erytrocyty (červené krvinky) oddělené, bez lepivých vrstev, srdce vynaloží mnohem menší námahu na pumpování krve ve srovnání se stavem, kdy jsou krvinky pospojovány a slepené dohromady do řetízků . Rozdíl mezi perfektním a špatným stavem krve je v rozdílné námaze srdce. Špatný stav viskozity nebo tekutosti krve končí tvorbou fibrinových vláken, které vypadají jako pavučina v krvi (na obrázku). Následně vznikají tromby a ucpávají cévy v mozku, srdci nebo plicích. Proto je mikrocirkulace druhé srdce, protože pokud je krev perfektní, usnadňuje práci vašemu srdci. Pokud jsou krvinky slepené, jsou lepivé i cévní stěny a lepivý povlak se nachází na všech buňkách.

Více informací

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací