Cholesterol

Jak světlo ovlivňuje cholesterol

ResizedImage409253 cholesterol v krviPři slově cholesterol se lidé hned leknou a představí si něco negativní pro jejich zdraví. Není to ovšem úplně tak. Cholesterol je dobrý i špatný a oba jsou v našem těle potřebné. LDL cholesterol je transportován z jater do těla. HDL zase odstraňuje nadbytečný LDL cholesterol. Oba jsou nejvíce produkovány v játrech a musí být v rovnováze. Cholesterol je nutný pro tvorbu vitamínu D, který je zase nezbytný pro náš nervový systém. Cholesterol také chrání stěny cév před poškozením z překyselení. Je komponentem sloužícím na regeneraci buněk.

Celkový cholesterol v sobě zahrnuje HDL, LDL a triglyceridy. O LDL mluvíme někdy jako o špatném cholesterolu, ale on není špatný. Jeho ochranný účinek se vlivem našeho životního stylu obrací proti nám aterosklerotickými změnami našich cév.

Na co všechno je cholesterol užitečný?

  • Podporuje tvorbu vitaminu D, kortikosteroidů a pohlavních hormonů.
  • Účastní se na reparaci buněk a nápravě poškozených tkání.
  • Jeden ze specialistů vypracoval srovnání lidí, kteří měli vysokou a nízkou hladinu cholesterolu. Po srdečním infarktu přežila většina těch, kteří měli vyšší hladinu. Je to působeno tím, že jejich buňky i díky cholesterolu byly schopny rychlejší reparace.

Proč máme vysoký cholesterol?

Cholesterol se zvyšuje, protože už máme zdravotní problém. Tělo se snaží bránit a bojovat s problémem. Se zvýšenou hladinou cholesterolu dochází ke zvýšené reparaci buněk a ochraně stěn cév před překyselením. Léky na snížení cholesterolu však příčinu nevyléčí. Sníží sice cholesterol, ale problém v těle zůstane a projeví se to jinak.

Jaké jsou přirozené hodnoty? Doporučení experta z Helsinek .

  • pacienti nad 65 let by měli mít hodnoty kolem 6.5,
  • pacienti nad 85 let by měli mít cholesterol kolem 8.


Jaké světlo má efekt na cholesterol?

Specialisté jednoznačně potvrdily efekt červeného světla. I my jsme u většiny uživatelů BIOquantu zaznamenali snížení cholesterolu. Snížení zaznamenávají jen ti, co ho měli zvýšený. Pokud je v normě, tak v normě i zůstává. Především klesá LDL cholesterol při laserovém ozařování krve.

Někteří specialisté však pracují i ​​s modrým světlem na snižování cholesterolu.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací