Krev je zrcadlem zdraví

Chceme být zdraví, silní, mladí, ale stále na nás útočí nějaké nemoci. Jak naše tělo chránit a jak si udržet dlouhodobé zdraví?

Krev je zrcadlem zdraví

bloodKeď jsme nemocní, jdeme k lékaři a jako první nařídí krevní testy podle toho, jaké máme symptomy. Ty nám ukážou hodnoty červených krvinek, bílých krvinek a jejich podskupiny jako lymfocyty, neutrocyty, makrofágy, pak glukóza, hemoglobin, cholesterol, triglyceridy, hodnoty imunoglobulinů, ale také vitamínů a mnoha dalších komponentů.

Krev se skládá ze 4 hlavních komponentů: krevní plazma, červené krvinky, bílé krvinky a krevní destičky.

Funkce krve:

  • Přenáší výživu a kyslík do plic a tkání
  • Přenáší buňky a protilátky, které bojují s infekcemi
  • Přináší odpad do ledvin a játrech, které filtrují a čistí krev
  • Reguluje tělesnou teplotu


Krev protéká přes žíly, tepny a kapiláry do celého těla. Představte si, že krev není zdravá (vykazuje některé hodnoty, které nejsou v normě) a takto proudí ke všem orgánům. Nebo ještě lépe, představte si tenké vodovodní potrubí (tenké asi jako naše cévy), kterým protéká voda, která obsahuje vodní kámen. Čím více vody potrubím proteče, tím více se zanáší a ucpává. Totéž se děje s krví. Pokud krev obsahuje nadměrné hodnoty cholesterolu, tuků, glukózy, kyseliny močové atd. toto vše se usazuje na stěnách cév, ale také v orgánech a způsobuje další onemocnění.

Pokud máte dlouhodobě zvýšenou hladinu glukózy v krvi, cukrovka vám může způsobit retinopatie, otevřené diabetické rány a různé jiné onemocnění, protože nadměrné množství glukózy se dostává přes krev ke orgánům a poškozuje jejich.

Pokud máte například dlouhodobě zvýšený cholesterol a triglyceridy (tuky), ty kolují v krvi ke všem orgánům a usazují se na stěnách cév, ale také například v játrech a dochází k ztukovatení játer.

Už jste pochopili, proč je krev zrcadlem zdraví? Krev proudí ke každé jedné buňce, každému tkáni, orgánu a to je důvod, proč se musíme starat o naši krev.

BIOquant a krev

BIOquant je přístroj, který upravuje krevní reologii. To znamená, že jeho aplikováním a dennodenním používáním dochází k zlepšení vlastností krve a následně k regeneraci cév, tkání a orgánů. BIOquant aktivuje v krvi enzymy, které rozpouštějí nánosy na stěnách cév a tím zlepšují jejich průchodnost a elasticitu. A nejen to. BIOquant dokáže zlepšit schopnost červených krvinek přenášet kyslík a odnášet oxid uhličitý a tím zlepšuje okysličování a výživu celého těla a všech buněk. Rovněž naopak zlepšuje odnos odpadních látek, které by se mohly někde usadit a spustit některá onemocnění. BIOquant aktivuje imunitu, tím že stimuluje činnost bílých krvinek a hlavně makrofágů. BIOquant snižuje LDL cholesterol a zvyšuje HDL cholesterol, který naše tělo potřebuje při regeneraci tkání. Kromě toho snižuje glukózu a pomáhá pacientům s cukrovkou. Všechny tyto účinky se dějí přes krve. Tím, že BIOquant účinkuje přímo na krev, přináší to množství sekundárních pozitivní reakcí na celé tělo a spouští léčbu mnoha onemocnění.

Proč BIOquantu používat pravidelně?

V těle proudí asi 4,5 litru krve. Každá červená krvinka žije asi 120 dnů a za ten čas oběhne ze srdce přes tělo asi 170 krát. Každou minutu předá krev vašemu tělu 250ml kyslíku. BIOquant ovlivňuje červené krvinky, odděluje je od sebe, když jsou spojeny lipido-proteinovými vazbami a tím zlepšuje jejich okysličení. Takto okysličená krvinky putují do celého těla. Avšak po 120 dnech zanikají a nahrazují jejich nové. Proto je důležité používat BIOquant pravidelně.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací