Plak

ResizedImage300224 plak v cievach

Plak

Vzniká všude v těle a pokud se tělo neumí zbavovat odpadu, tak se skladuje v mezibuněčných prostorách a později i v samotných buňkách. Někomu se plak, vždy v jiné formě, podle místa, ukládá v mozku a nervových buňkách, jinému v břiše nebo v cévách. Vždy existuje predispozice na určité místo, kde se odpad ukládá, pokud jej tělo nestíhá odstraňovat ať už v důsledku zhoršeného stavu krve, nebo funkce některých orgánů. Často je s vázáním odpadu spojena i tvorba tukových zásob nebo vázání velkého množství vody. Pokud se začne s úklidem v těle, např. i používáním přístroje BIOquant, vždy to přináší uvolňování tohoto odpadu. Proto je zapotřebí i dostatečná hydratace organismu čistou vodou, nejlépe bez bublinek, a proto vždy před zlepšením stavu BIOquantem přichází zhoršení stavu.

Například při Alzeheimerovej nemoci - plak se vytváří mezi nervovými buňkami. Obsahuje zásoby proteinových fragmentů a beta amyloid. Tangles jsou zkroucené vlákna proteinu zvaného TAU. Tangles se formují uvnitř umírajících buněk. Se stárnutím plaky a Tangles přibývají a mají tendenci předvídatelně se formovat. Tento proces začíná v oblastech důležitých pro učení a paměť a pak se rozšiřuje do dalších oblastí. Plak se může kumulovat v játrech, mozku, cévách či jiných orgánech. A mnohé nemoci s tím souvisí.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací