Puriny a kyselina močová

ResizedImage300225 krystaly kyseliny mocovej v krvi

Puríny

Puriny jsou sloučeniny, které jsou součástí nukleových kyselin a jsou potřebné pro život. Přebytečné puriny jsou oxidovány na kyselinu močovou a způsobují problémy. Dochází k poruchám metabolických procesů. Například, když se nasbírá kyselina močová v kloubech ve formě krystalů a začne způsobovat bolesti, vzniká dna.

Kromě toho vznikají i další onemocnění, jako močové kameny, záněty v kloubech nebo i Lesch-Nyanuv syndrom. Kyselina močová je chemická substance, jejíž dokud se dobře zbavujeme, nedělá problémy. Její krystalizace nastává, když začne tvořit krystaly v důsledku změny podmínek v tělních tekutinách. Její koncentrace a koncentrace dalších kyselých látek je termodynamický faktor, který ovlivňuje, zda vznikne tekutina nebo krystal. Její obsah v krvi souvisí se stavem ledvin, životním stylem, stavem 13 krvinek a jejich agregace. Na sklíčkách v mikroskopu mají její krystaly obvykle velikost kolem 5 mikrometrů. Změnou poměrů v těle se může znovu vrátit do tekuté podoby a vyloučit se. Některé potraviny její obsahují hodně, takže strava a životní styl je to, co ji do těla přináší a v těle udržuje.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací