Sirtuíny

ResizedImage600631 sirtuins

Sirtuiny

Všichni jsme vybaveni geny, které se označují názvy od SIRT1 až po SIRT7. Sirtuiny patří do třídy proteinů, které se podílejí na ochraně buněk (pomáhají jim žít déle) a také při ničení bakterií a kvasinek. Zařazují se do tříd podle aminokyselin. Jejich studiem se zabývají vědci genetiky. Známá klinická studie z týmu Davida Sinclaira z Harvardu ukázala, že potkanům, kterým byla nasazena redukční dieta, neumírá v těle tolik buněk jako potkanům s vysokým kalorickým příjmem. V těle se jim zvýšila koncentrace sirtuínu vyráběného podle genu SIRT1. Tento gen je často pokládán a odpovědný za onemocnění jako Alzheimer, Parkinson atd. Při těchto onemocněních dochází k tvorbě plaků mezi nervovými buňkami a přímo v nich. Abychom tyto plaky odstranili, nebo snížily průběh onemocnění, je třeba zabránit jejich zvětšování a formování. Plak se může nacházet i zvenku i zevnitř buněk. Pokud se nachází uvnitř, tak dochází k degeneraci buněk. Pokud venku, omezuje aktivitu nervových buněk. Vznikají takzvané neurofibrilárne uzly, patologické proteiny na nervových buňkách.

Sirtuiny:

  • regulují proces stárnutí
  • aktivují systém, který chrání mozkové buňky před stresem
  • zvyšují produkci enzymů, které zabraňují produkci toxického A-beta-peptidu

Specialisté z kongresu využívají fototerapii na zvýšení produkce SIRT1, které zabraňují rozvoji těchto onemocnění.

Během terapií laserem nebo LED světlem bylo zaznamenáno zlepšení kontroly pohybů pacientů, pacienti byli klidnější a při některých se zastavil progres rozvíjejícího se onemocnění.

Terapii světlem využívají i při onemocnění roztroušená skleróza. Pacient dostal SM v roce 1990. V roce 1991 se začal léčit laserem a LED světlem. Pacient dosud žije, není na vozíku a vypráví. Při zhoršení stavu okamžitě absolvuje fototerapii. Významně se mu zlepšila kvalita života a život se mu prodloužil. I my máme některé dobré reference s BIOquantem a SM.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací