Ateroskleróza u senilních pacientů

Ateroskleróza u senilních pacientů a intravenózní laserové ozařování krve

Popis: Nitrožilní laserové ozařování krve v komplexním ošetření aterosklrerózy cév dolních končetin u starších a senilních pacientů. Lepší výsledky jsou u senilních pacientů s aterosklerózou cév dolních končetin při použití laserového ozařování krve.

Metoda: Autoři popisují srovnávací výsledky léčby 60 starších a senilních pacientů s aterosklerózou cév dolních končetin. U 50 pacientů byla léčba v kombinaci tradiční léky a intravaskulární laserové ozařování krve. 10 pacientů bylo léčeno pouze tradičními léky.

Závěr: Údaje získané pomocí dotazníků o stavu jednotlivých pacientů, odborný úsudek lékařů oddělení, indexy instrumentálních vyšetření regionální hemodynamiky (rheovasograf cév dolních končetin) jakož i údaje z laboratorních vyšetření morfofunkčného stavu erytrocytů a hemoreológie ukázaly, že laserové ozařování krve přináší lepší výsledky léčby. Jeho terapeutický účinek přetrvává po dobu 3 měsíců u většiny pacientů.

Autor: Ing.František kokos, autor knih Léčba světlem a BIOquantu

Článek je chráněn autorky právy.

Informace získané z laserového kongresu 2010 v Helsinkách, které mají pouze informativní charakter.

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Více informací

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Více informací

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Více informací

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Více informací

Twitter

Zobrazit všechny novinky »

Užitečné odkazy

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Více informací

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Více informací

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion®. Více informací

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie. Více informací

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi. Více informací